Polatlı Evden Eve Nakliyat

Ankara’nın en kaliteli taşımacılık şirketi olan Pamukyol Nakliyat, Ankara’nın semtlerinden Polatlı’da evden eve nakliyat hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Polatlı’da tercih edilmemizin en büyük nedeni işimizi profesyonel ekiplerimizle, severek, daima planlı-programlı çalışarak yapmamızdır.

Polatlı ev taşıma işinizin çözümünü birilerine emanet etmeden önce kesinlikle iletişim numaralarından satış ekibimizle görüşmelisiniz. Tarafınıza yönlendireceğimiz ekspertizimiz eşyalarınızın durumuna, evinizin konumuna ve yeni taşınacağınız eviniz konusunda verdiğiniz bilgilendirmelere bakarak size fiyat verir. Anlaşma sağlanması halinde; profesyonel ekiplerimizi evinize yönlendirerek, önce güvenli eşya ambalajlaması, sonrasında eşyaların taşıma aracına yüklenmesi ve sonrasında ise yeni evinizde sizin isteğinize göre eşyaların yerleştirilmesi işlemleri gerçekleşmektedir.

Taşıma esnasında eşyalarınızın ikinci bir güvenceye alınması için sigortalı taşımacılık yapılmaktadır. İstenilmesi halinde, eviniz üst katlarda ise yük asansörlerimizle taşımacılık gerçekleştirilmektedir.

Bizimle iletişime geçerek daha güvenli, daha profesyonel ve daha kaliteli bir hizmeti alabileceğinizi hatırlamanızı isteriz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Arama